Jednodušší už to nemůže být!

Kdo to nezažil, nepochopí. S příchodem malého požehnání jako je dítě, přichází i nikdy nekončící práce zvaná rodičovství. Už když se vrátíte domů s malým uzlíčkem, ne vždy se stane, že jen spokojeně jí a spí. A jakmile se zvládne batolit a později chodit, máte prostě o zábavu postaráno. Zejména v období batolení a prvních krůčků chce mít ale snad každá maminka uklizenou podlahu a koberec. Samozřejmě kvůli tomu, aby nebylo špinavé oblečení, ale i aby měla jistotu, že se milované dítě o nic nezraní. Takže je dobré, si všude, kam dítě dostane, pořádně posvítit. Neschová se před vámi ani špendlík, ani kousek skla a když už jsme u toho, tak ani chloupky a smítka. Navíc skvělé je, že takový průběžný úklid se správným pomocníkem zvládnete jednou rukou a tou druhou si klidně malého rošťáka podržíte. Nebo ještě lépe, vy si podržíte malého rošťáka a vaše drahá polovička si užije úklid s moderním pomocníkem.

S novým aku tyčovým vysavačem Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily budete mít domácnost vysátou během chvilky snadno a rychle. Vysavač vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač disponuje několika užitečnými funkcemi např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty.

 Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí přesný stav baterie i případná chybová hlášení. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

www.karcher.cz

Publikováno: 15. 03. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová