Jak vyčistit kočárek, než ho naložíte do auta? Řešení nabízí mobilní tlaková myčka

Snad všechny maminky to znají, jeden výlet, nebo špatné počasí a kočárek je od bláta, prachu, špíny. Když jste ale na výletě a jedete autem, určitě se vám nechce kočárek v takovém stavu uložit do kufru. Kdo se má pak s tím autem čistit.

Špína, prach, bahno, s tím vším se váš kočárek denně setkává. Když jste na výletě, nebo na delší cestě, nemůže zůstat čistý bez poskvrnky, to prostě nejde. Abyste nemuseli uklízet pokaždé celé auto, nabízí se snadné řešení.

Pro takové případy můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy. Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 25. 08. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová