Byty u parku – bydlení pro rodiny ve skvělé lokalitě

Najít to správné místo pro život může být složité. Právě proto je skvělý projekt Byty u parku. Nabízí jedinečné možnosti bydlení pro rodiny, přičemž byty jsou v příjemné lokalitě. Stavba spojuje moderní architekturu s blízkou přírodou, jedná se tak o investici do funkčního bydlení.

Nabídka bytů

Byty k prodeji na Praze 3 jsou rozmanité. Nabízeny jsou různé dispozice, od 1+kk po 5+kk a ateliéry. Plocha bytů se tak pohybuje do 45 m2 u těch nejmenších bytů, vybírat však můžete i z větších prostor, které mohou dosahovat až 250 m2. Byty jsou rozděleny do několika nových domů, přičemž dostupné jsou k nim také garážová stání. Díky tomu tak máte jedinečnou příležitost vytvořit si svůj domov v tomto příjemném prostředí. Ke koupi už je však dostupných pouze pár posledních bytů, proto byste rozhodně neměli dlouho váhat.

Jedinečný projekt

Projekt Byty u parku nabízí jedinečné bydlení pro rodiny na Žižkově. Hlavním cílem projektantů bylo vytvořit ideální místo pro život, které spojuje moderní architekturu, funkční bydlení a klidnou lokalitu. Tyto byty tak nabízí netradiční spojení města a přírody. Umístění bytů je tak velmi praktické. Nacházíte se totiž v místě se skvělou občanskou vybaveností, přičemž však během chvilky můžete z ruchu města odejít zrelaxovat do klidné přírody.

Příjemná lokalita

Žižkov nabízí skvělé zázemí pro rodiny, v blízkosti jsou totiž dostupné různé nákupní i kulturní možnosti, stejně tak jako lékaři, lékárny, školky a školky a mnoho dalšího. Vše potřebné tedy vyřídíte nedaleko od svého domova, stejně tak můžete vyrazit za zábavou, ať už máte rádi sport, kulturu či relax v přírodě. Stále tak zůstáváte v blízkém spojení s okolním městem, během chvilky se však dostanete do klidného parku, kde nebudete rušeni.

Byty u parku mají skvělé dispozice pro rodinný život. Žižkov je skvělou lokalitou, kde na vás čeká řada možností.

Publikováno: 01. 12. 2021 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová