Byty u parku – bydlení pro rodiny ve skvělé lokalitě

Najít to správné místo pro život může být složité. Právě proto je skvělý projekt Byty u parku. Nabízí jedinečné možnosti bydlení pro rodiny, přičemž byty jsou v příjemné lokalitě. Stavba spojuje moderní architekturu s blízkou přírodou, jedná se tak o investici do funkčního bydlení.

Nabídka bytů

Byty k prodeji na Praze 3 jsou rozmanité. Nabízeny jsou různé dispozice, od 1+kk po 5+kk a ateliéry. Plocha bytů se tak pohybuje do 45 m2 u těch nejmenších bytů, vybírat však můžete i z větších prostor, které mohou dosahovat až 250 m2. Byty jsou rozděleny do několika nových domů, přičemž dostupné jsou k nim také garážová stání. Díky tomu tak máte jedinečnou příležitost vytvořit si svůj domov v tomto příjemném prostředí. Ke koupi už je však dostupných pouze pár posledních bytů, proto byste rozhodně neměli dlouho váhat.

Jedinečný projekt

Projekt Byty u parku nabízí jedinečné bydlení pro rodiny na Žižkově. Hlavním cílem projektantů bylo vytvořit ideální místo pro život, které spojuje moderní architekturu, funkční bydlení a klidnou lokalitu. Tyto byty tak nabízí netradiční spojení města a přírody. Umístění bytů je tak velmi praktické. Nacházíte se totiž v místě se skvělou občanskou vybaveností, přičemž však během chvilky můžete z ruchu města odejít zrelaxovat do klidné přírody.

Příjemná lokalita

Žižkov nabízí skvělé zázemí pro rodiny, v blízkosti jsou totiž dostupné různé nákupní i kulturní možnosti, stejně tak jako lékaři, lékárny, školky a školky a mnoho dalšího. Vše potřebné tedy vyřídíte nedaleko od svého domova, stejně tak můžete vyrazit za zábavou, ať už máte rádi sport, kulturu či relax v přírodě. Stále tak zůstáváte v blízkém spojení s okolním městem, během chvilky se však dostanete do klidného parku, kde nebudete rušeni.

Byty u parku mají skvělé dispozice pro rodinný život. Žižkov je skvělou lokalitou, kde na vás čeká řada možností.

Na horách je rodině dobře!

Milí rodiče, vezměte svou rodinku na parádní dovolenou. Pokud jsou děti ještě malé a nezvládnou dovolenou v zahraničí, vyberte si dovolenou v tuzemsku. Na stránka MegaUbytko.cz najdete pěkné pobyty a ubytování pro rodiny s dětskými atrakcemi. Vybírat můžete chaty a chalupy pro rodiny, penziony, apartmány nebo stále oblíbenější kempy, které nabízejí velké dětské hřiště a děti se na nich dokonale vyřádí.