Jak udělat z dobré svatební oslavy událost roku?

Jestli jste dostala od přítele zásnubní prsten, tak máte velký důvod k radosti, tedy pokud posléze zaznělo ono kouzelné slůvko ano. Ale teď přichází na řadu ta obtížnější část – zařizování svatby. V hlavě se vám honí spousty otázek a nekonečné přemýšlení, aby bylo vše perfektní. Nedá vám snad příprava svatby spát? Nebojte, ani plánování takto jedinečné akce není tak složité, jak se může na první pohled zdát. Samozřejmě, že plánování a přípravám obětujete spoustu času a nemalé množství financí, ovšem zajistit, aby právě vaše svatba byla nezapomenutelná, je obrovským přáním každé ženy. Tak se za to nestyďte s vrhněte se do práce. Důležité je si vše rozvrhnout a řešit systematicky, a ne chaoticky. Nehledejte v tom nic složitého, stačí si veškeré záležitosti spojené se svatbou zapsat do diáře, nebo třeba telefonu. Vždyť přichází den, který si máte užít, ne se nadměrně stresovat. V dalších řádcích pro vás máme tipy, jak si svatební den okořenit a udělat tak skvělou oslavu.

Zvolte místo, na kterém bude svatební den probíhat

Každému přirozeně vyhovuje něco jiného, a proto nemusíte zůstávat u klasiky. Svatba v kostele je bezpochyby krásný zážitek, ale co takhle svatba na zámku? Nebo chcete-li na venkově v zarostlé krajině třpytící se korunami stromů? Míst, kde lze uspořádat nezapomenutelnou svatbu, je opravdu hodně a záleží jen na vaší představivosti a prioritách.

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem

Jak už můžete vyčíst v nadpise - láska prochází žaludkem, tudíž by mělo být na svatbě velkou prioritou právě jídlo. Zajistěte proto kvalitní občerstvení pro vás i vaše hosty. A raději pozjišťujte, zda někdo z hostů není vegetarián či vegan, mohli byste ho o svatební večeři ochudit a utrhnout si velkou ostudu.

Svatební DJ musí být tak trochu psycholog

Není žádným tajemstvím, že zkušený a sympatický DJ dokáže z obyčejné párty udělat nezapomenutelnou, a u svateb to platí dvojnásob. Proto byste měli dbát na kvalitu a profesionalitu DJ či moderátora a vybrat si toho nejlepšího (například djs-nasvatbu.cz, kde snadno a rychle seženete DJ na svatbu Praha i pro jiné lokality). Zajistíte tak dostatek zábavy a písniček na přání. A když se s ním domluvíte, určitě vám pomůže rozplánovat program na večer, a připraví si svůj vlastní scénář, samozřejmě rozsáhlým a tematickým svatebním playlistem.

Publikováno: 12. 07. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová