Co by nemělo chybět na žádné svatbě?

Chystáte se na svůj svatební den, ale obáváte se komplikací? Máte strach, abyste na nic nezapomněli, a aby bylo vše perfektní? Nebojte, uspořádat skvělou svatbu není tak těžké, jak se zpočátku může zdát. Stačí si udělat jasno ve svatebním harmonogramu a veškeré nápady a důležité záležitosti systematicky zapisovat do mobilu nebo diáře. Uvidíte sami, jak dobře to funguje, a především to pocítíte na míře stresu, která se bude s každým zápiskem snižovat. V našem článku vám poradíme, co by nemělo chybět na žádné svatbě.

Oživte svatební parket

Zažili jste někdy párty, která skončila dříve, než začala? Tak přesně tohle nechcete, aby se stalo na vaší svatební oslavě. A proto berte ohled na více faktorů.

Parket raději menší!

Z psychologického hlediska může vetší parket působit, že na něm nikdo není, a proto raději zvolte parket o menší ploše. Samozřejmě zohledněte počet hostů, pokud plánujete párty nad 100 osob, budete potřebovat odpovídající taneční plochu.

Zajistěte profesionálního DJ

Kdo jiný dokáže oživit taneční parket než zkušený a profesionální svatební DJ? Nejenže se postará o veškerou zábavu, ale většinou také nabízí moderování, samozřejmě po individuální konzultaci. Profík vám pomůže naplánovat program celého večera a zajistí zábavnou atmosféru.

Občerstvení a bar

Občerstvení a drinky patří k nejdůležitějším aspektům svatební oslavy. Ne nadarmo se přece říká, že láska prochází žaludkem. Zajistěte proto, aby bar byl v blízkosti tanečního parketu. Žádný host nechce odskakovat pro drink bůh ví kam, když DJ zrovna hraje jeho oblíbenou písničku. A co se týče občerstvení, musí ho být dostatek a mělo by zahrnovat také veganské pochoutky.

Fotokoutek? Ten by na svatbě také neměl chybět!

Důležitou součástí famózní akce je dokonalá fotodokumentace.  Jak na ni? Přece s pomocí fotokoutku! Pro ty, co netuší, co je fotokoutek je upřesníme základní charakteristiku. Je to malý přenosný ateliér, který umožňuje zachytit skvěl momentky a rovnou snímky vytisknout na místě. Přečtěte si o něm více na fotokoutekfunbox.cz a třeba si ho rovnou objednejte!

Publikováno: 12. 07. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová