Nejlepší dárek pro děti do života

Vánoce a nový rok jsou obdobím, kdy si lidé dávají nová předsevzetí, aby se stali lepšími, a vzájemně se obdarovávají. V případě dětí jsou jasnými favority na dárky hračky. Nejenže je pobaví, ale zároveň i rozvíjí jejich představivost. Na paty jim přitom šlapou prezenty, které sice nemají označení hraček, ale herní a vzdělávací potenciál jim zůstává. Jedná se o dětské docházkové kurzy, které jsou velkým benefitem do budoucna. Jedním z takových dárků, který rozšiřuje obzory a podporuje osobní růst dětí, je angličtina pro nejmenší. Je určena už pro děti od čtyř let a díky užívané metodě Wattsenglish je velmi oblíbená. Děti se učí slovíčka velmi přirozeným způsobem, a to pomocí oblíbených postav Steva a Maggie i za využití emocí, pocitů a dojmů. O ty se zaslouží hry, povídání a zábava. Výuka probíhá hravou formou, při použití obrázků, písniček a edukativních projevů.

Přirozený pamatovák

Zakladatelem metodologie Wattsenglish je rodilý Brit Steve Watts, který je v Česku dlouhodobě usídlen. Výuka si zakládá na využití grimas lidské tváře, které dětem pomáhají zapamatovat si slovíčka i větná spojení a spojit je s reálnými předměty a životními situacemi. Celá metoda přirozeně kombinuje a opakuje činnosti, které rozvíjejí představivost, aktivují všechny smysly a vzájemně se střídají, aby došlo k udržení pozornosti. https://www.youtube.com/watch?v=5EYO541GDKY

Výuka z domu

V kurzu se současně učí maximálně osm dětí, proto je zaručen individuální přístup a dostatečná péče pedagoga. Kurz probíhá jednou týdně po dobu 60 minut. Nově lze objednat online lekce angličtiny pro děti, které probíhají pomocí elektronických médií z pohodlí vašeho domova. Lekce mohou probíhat individuálně nebo v malých skupinách. Čas, délka a frekvence lekcí závisí na individuální domluvě a potřebách daného studenta. Výhodou tohoto způsobu výuky je bezpečnost a zároveň pohodlí. Nemusíte nikde cestovat, nemusíte se bát nákazy nemocí, ani nemáte trému a ostych před ostatními. Online formy výuky jsou přitom stejně efektivní, jako byste seděli ve škole osobně.

Publikováno: 25. 12. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová