Nejlepší dárek pro děti do života

Vánoce a nový rok jsou obdobím, kdy si lidé dávají nová předsevzetí, aby se stali lepšími, a vzájemně se obdarovávají. V případě dětí jsou jasnými favority na dárky hračky. Nejenže je pobaví, ale zároveň i rozvíjí jejich představivost. Na paty jim přitom šlapou prezenty, které sice nemají označení hraček, ale herní a vzdělávací potenciál jim zůstává. Jedná se o dětské docházkové kurzy, které jsou velkým benefitem do budoucna.

Jedním z takových dárků, který rozšiřuje obzory a podporuje osobní růst dětí, je angličtina pro nejmenší. Je určena už pro děti od čtyř let a díky užívané metodě Wattsenglish je velmi oblíbená. Děti se učí slovíčka velmi přirozeným způsobem, a to pomocí oblíbených postav Steva a Maggie i za využití emocí, pocitů a dojmů. O ty se zaslouží hry, povídání a zábava. Výuka probíhá hravou formou, při použití obrázků, písniček a edukativních projevů.

Přirozený pamatovák

Zakladatelem metodologie Wattsenglish je rodilý Brit Steve Watts, který je v Česku dlouhodobě usídlen. Výuka si zakládá na využití grimas lidské tváře, které dětem pomáhají zapamatovat si slovíčka i větná spojení a spojit je s reálnými předměty a životními situacemi. Celá metoda přirozeně kombinuje a opakuje činnosti, které rozvíjejí představivost, aktivují všechny smysly a vzájemně se střídají, aby došlo k udržení pozornosti.

Výuka z domu

V kurzu se současně učí maximálně osm dětí, proto je zaručen individuální přístup a dostatečná péče pedagoga. Kurz probíhá jednou týdně po dobu 60 minut. Nově lze objednat online lekce angličtiny pro děti, které probíhají pomocí elektronických médií z pohodlí vašeho domova. Lekce mohou probíhat individuálně nebo v malých skupinách. Čas, délka a frekvence lekcí závisí na individuální domluvě a potřebách daného studenta.

Výhodou tohoto způsobu výuky je bezpečnost a zároveň pohodlí. Nemusíte nikde cestovat, nemusíte se bát nákazy nemocí, ani nemáte trému a ostych před ostatními. Online formy výuky jsou přitom stejně efektivní, jako byste seděli ve škole osobně.

Na horách je rodině dobře!

Milí rodiče, vezměte svou rodinku na parádní dovolenou. Pokud jsou děti ještě malé a nezvládnou dovolenou v zahraničí, vyberte si dovolenou v tuzemsku. Na stránka MegaUbytko.cz najdete pěkné pobyty a ubytování pro rodiny s dětskými atrakcemi. Vybírat můžete chaty a chalupy pro rodiny, penziony, apartmány nebo stále oblíbenější kempy, které nabízejí velké dětské hřiště a děti se na nich dokonale vyřádí.