3 tipy, jak mít ještě o něco lepší svatbu

Svatba bezpochyby patří mezi nejdůležitější a taky nejkrásnější události, které ve svém životě zažijeme. Obzvláště ženy si na svatební den potrpí jako nikdo jiný. Pokud už máte svatbu za sebou, můžete vzpomínat na všechny ty nádherné chvilky plné lásky, kdy jste si konečně se svou drahou polovičkou řekli to magické slůvku - ano. Ovšem pokud svatební den teprve plánujete, dost možná zažíváte krušné chvilky neustálého plánování, vše přece musí být perfektní. Naštěstí pro vás existuje spousta možností, jak si svatbu zpestřit a zážitek z ní prohloubit. V následujících řádcích pro vás máme pár tipů, co byste rozhodně neměli vynechat na vaší svatbě.

Vyberte originální místo

V poslední době lidé volí raději neobvyklé místo než klasiku. Ptáte se proč? Protože právě nevšednost a originalita je to, co dělá z obyčejné svatbu svatbu neobyčejnou. Svatba v kostele je bezpochyby úžasná záležitost, ovšem pro opravdu originální místo musíte zapátrat trochu hlouběji, jedině tak bude váš zážitek opravdu nezapomenutelný. Co takhle svatba na molu? Nebo třeba na pláži či na venkově? Určitě víte nejlépe, jaké prostředí je pro vás to pravé ořechové. Tak se nedržte konvencí a vykročte do svazku manželského tam, kde se cítíte skvěle.

Zajistěte si DJ a zároveň moderátora

Není žádným tajemstvím, že DJ a zároveň moderátor vám ušetří spoustu času a starostí při plánování i v průběhu svatby. Nejenže se postará o zábavu a nezapomenutelný zážitek, ale také má s sebou vlastní scénář a předem vymyšlený program, aby zabavil i náročnější hosty. Zajistí tanec, hudbu, moderování, a především pořádnou porci zábavy. Znamenitou volbou je DJ na svatbu Radek Šiml. Koukněte na jeho reference a pochopíte :-)

Profi DJ na svatbu - a třeba právě Radek Šiml - může vykouzlit skvělou atmosféru i na vaší svatbě!

Nutno podotknout, že si každý přijde na své, protože DJ hraje ať už před připravené písničky ze svého playlistu, tak i písničky na přání.

Ohňostroj

Jak jinak zakončit svatební den než pompézním ohňostrojem, který je pro mnohé neodmyslitelnou součástí každé důležité oslavy či události? Parádní vizuální podívaná se postará o kvalitní zakončení večera a zanechá ve svatebčanech ten nejlepší dojem!

Publikováno: 10. 07. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová