Hurá, máme první narozeniny

Zvládli jste narození děťátka, první náročné měsíce, a nyní už se radujete z toho, že má váš potomek první narozeniny? Potom by to chtělo nezapomenutelnou oslavu. Jak by měla vypadat? Naše tipy vám pomohou při realizaci.

Výzdoba je nezbytností

Místo, kde se budou první narozeniny slavit, je třeba náležitě vyzdobit. Pomohou různé papírové ornamenty a řetězy, které je možné rozvěsit všude okolo. Zkrátka a jednoduše navodit atmosféru zábavy. Můžete zvolit třeba i konfety, které si vaše dítě zamiluje. Při výběru dekorací doporučujeme kvalitního výrobce, který garantuje, že použitá barva bude zdraví neškodná. Na dětských oslavách by to mělo platit dvojnásob.

Připravte zábavu odpovídající věku dítěte

Pamatujte, že je to hlavně jeho oslava. Proto by mělo být v centru dění a nemělo by se nudit. Jakmile projde náručemi všech příbuzných, můžete to spustit. Co je hitem? Potěší třeba i naprosté drobnosti, jako je bublifuk. Zajímavou hrou mohou být o obtisky rukou na papír – navíc tak získáte zajímavou památku na první narozeniny, kterou mohou všichni účastníci i podepsat. Klasikou je potom rozbalování všech dárků. A že jich v prvním roce dostane.

Dort jedině velký a zdravý

Už to nemusí být jenom tučné máslové krémy, které v dortech dominovaly v minulosti. Mnoho cukráren dnes nabídne i zdravé varianty, určené pro nejmenší děti. Ve složení tedy máte jasno. A jak je to se vzhledem dortu? Velká jedna svíčka určená ke sfouknutí by měla dominovat. Dále zapomeňte na starou klasiku a nechte dort zhotovit v různých originálních dětských tvarech.

Bez fotoaparátu to nejde

Nabijte si mobilní telefony i fotoaparáty. Na oslavě prvních narozenin se musí fotit jako o život. Proč? Jelikož podobně jako obtisky dětských rukou, tak i fotografie budou zajímavou památkou, na kterou se za několik let jistě velice rádi podíváte. Tím si buďte jisti.

Publikováno: 09. 12. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová