Cestování s dětmi? Žádný problém!

Děti jsou neodmyslitelnou součástí rodiny. Jejich přítomnost však ovlivňuje výběr dovolené, proto je třeba pátrat po lokalitách, která jsou jim přizpůsobená a zároveň dokážou uspokojit potřeby rodičů. Podívejme se na tři skvělá místa s největší roční návštěvností, dost možná se pro jedno z nich rozhodnete i vy.

Centrum Babylon pro celou rodinu

V centru Liberce se nachází možnost pobytu v obrovském relaxačním a současně zábavním parku. Ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON je nabízí příjemné chvíle k odpočinku i aktivní zábavě. Kombinace relaxačních procedur s pohybovými aktivitami přinesou uspokojení celé rodině. Hosté mohou využít Wellness centra ve stylu pradávného antického světa, které je nedílnou součástí hotelu a předkládá veškeré moderní lázeňské procedury. Oddejte se masážím, zábalům, pobytu v saunách, aroma terapii, solným dolům, sluneční louce i Knneipově koupeli zatímco si vaše děti budou užívat vodních hrátek.

Aquapalace v Průhonicích

Hlavní město nabízí pobyt v Aquapalace v Průhonicích. Čeká zde na vás 231 luxusně zařízených pokojů a apartmánů s přímým napojením na relaxačně-sportovní centrum a Vodní svět. O zážitky se postará bezpočet tobogánů odlišné náročnosti a rychlosti sjezdu. Kromě skluzavek se lze nadchnou i pro vířivky nebo sauny. Pokud chcete prožít adrenalinem nabitou dovolenou i se svými dětmi, Průhonice jsou jasnou volbou.

Park Toboga

Ubytování v zábavním parku Toboga nabízí celkem 31 lůžek v příjemně vybavených pokojích. Hotel je skvěle navržený pro déletrvající pobyty s dětmi, takže rodinám nelze jinak než doporučit. Nechybí dětské vybavení nebo služba hlídání dětí, která vám poskytne záštitu ve chvílích, kdy si potřebujete něco zařídit nebo si na malý moment odpočinout. Zatímco bude o vaše děti postaráno, navštivte například vesmírný whirlpool nebo finskou saunu. Užijte si dovolenou i s dětmi v místech, která jsou k tomu jako stvořená a zajistěte si ubytování online.

Publikováno: 13. 02. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová