Co to je Chia shake a pro koho je vhodný?

Právě s hubnutím si spousta lidí spojí hladovku či snížený přísun potravin. Ovšem v případě ketodiety je tomu jinak. Ano – budete muset zapomenout na oblíbená tučná jídla nebo různé cukrovinky, ale za to nemusíte hladovět.

Ketodieta je založená na vyšším příjmu bílkovin než sacharidů a tuků, konkrétně obsahuje tato proteinová dieta až 70 % bílkovin. Kdežto v běžné stravě převládají právě sacharidy a tuky. Jakmile tělo omezí příjem sacharidů přejde do tzv. ketózy, kdy tělo začne čerpat energii z tukových zásob a následuje proces hubnutí.

Chia Shake – pro koho je vhodný?

Produkt Chia Shake se skvěle hodí k hubnutí právě díky nízkého obsahu sacharidů, které na redukci tělesné hmotnosti mají značný vliv. Bílkoviny vás dostatečně zasytí, a proto nebudete hladovět, navíc organismus odbourává tukové zásoby, tudíž lze vyloučit cvičení.

Pokud chcete opravdu efektivně zhubnout, je na místě jíst správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Zároveň se můžete těšit s nárůstem svalové hmoty, a to vše bez „hladovky“.

Drink Chia Shake vás zasytí na 3 až 5 hodin. Navíc je velmi užitečný také pro sportovce, protože napomáhá ke kvalitní regeneraci. Dobře se vstřebává a dodá tělu veškeré potřebné živiny, jako jsou omega-3 mastné kyseliny z chia semínek a vitamíny a minerály. Nutno podotknout, že koktejl obsahuje WPC protein, který patří mezi významné zdroje bílkovin.

Tento produkt, ale potěší také vegany, protože se skládá z ingrediencí, které schválila The Vegan society (registrovaná charitativní organizace). Koktejl disponuje širokou škálou vitamínů, jako vitamin D či B12, které se v rostlinné stravě nenachází, tudíž je zapotřebí vitaminy získávat z jiného zdroje.

Rozhodování, zda nápoj vyzkoušet, vám usnadní tato Chia Shake recenze na Ecoblogu.

Jak Chia Shake připravit?

Příprava koktejlu je zcela jednoduchá, stačí – nabrat prášek do odměrky, zamíchat do koktejlu, nalít 250g mléka, promíchat a začít konzumovat.

Na horách je rodině dobře!

Milí rodiče, vezměte svou rodinku na parádní dovolenou. Pokud jsou děti ještě malé a nezvládnou dovolenou v zahraničí, vyberte si dovolenou v tuzemsku. Na stránka MegaUbytko.cz najdete pěkné pobyty a ubytování pro rodiny s dětskými atrakcemi. Vybírat můžete chaty a chalupy pro rodiny, penziony, apartmány nebo stále oblíbenější kempy, které nabízejí velké dětské hřiště a děti se na nich dokonale vyřádí.