5 tipů na hračky pro děti z Číny - co se vyplatí objednat levně?

Čínské e-shopy jsou velkým lákadlem především díky rozmanitému sortimentu a díky svým nízkým cenám. Ve většině je i doprava zdarma, takže zboží z Číny vyjde mnohem levněji, než ho kupovat na českých e-shopech. Je ovšem mnoho čínských e-shopů, kde zboží, i to pro děti, objednat a vybrat tak ten nejlepší. Jaké dětské hračky se vyplatí objednat z Číny? Nákupy z Číny jsou v současné době velmi populární, a to díky levnému oblečení z Číny. Mezi nejoblíbenější a nejlepší čínské e-shopy se bezpochyby řadí AliExpress a Wish. Srovnání těchto dvou čínských e-shopů nabízí i webová stránka slevove.cz, kde jsou dostupné i veškeré důležité informace ohledně těchto e-shopů a jakou mají nabídku. U nákupů hraček z Číny je ovšem důležité dbát zvýšené pozornosti, o tom, co mají hračky obsahovat. K tomuto může pomoci odkaz na internetové stránky Ministerstva zdravotnictví, kde jsou k dispozici veškeré informace. Hračky v čínských e-shopech lze nalézt v různých kategoriích, od hraček pro malá miminka, až po ty nejstarší děti. Na své si rozhodně přijdou i ti, kteří i svým věkem nejsou dětmi. Veškeré zboží se dá také filtrovat dle ceny, věku, materiálu hračky nebo vybrat pouze ty hračky, které jsou ve slevě nebo zda jsou pro holčičku či chlapečka. Je samozřejmě nutné myslet na to, že hračky z Číny se musí objednávat s dostatečným časovým předstihem z důvodu několik týdnů trvajícího dodání zboží.

1. Lego

Mezi oblíbenými hračky jsou například AliExpress Lego, které je nejvyhledávanější skupinou hraček. Je ovšem nutné zmínit, že se jedná o velmi věruhodné napodobeniny, ovšem je s klasickým Legem kompatibilní. Pravé Lego lze na AliExpress také sehnat a za trochu nižší ceny, než je tomu u českých e-shopů. K dispozici jsou kolekce, jako např. Lego Duplo, Lego Friends, Lego City, či samostatné figurky, ovšem výběr je velmi omezený. U napodobenin Lega je výběr velmi široký a cenově je levnější.

2. Hračky pro holčičky

Mezi hračky pro holčičky jsou zařazené různé panenky a doplňky k nim, korálky, plyšové hračky a doplňky do kuchyňky. Pro holčičky je možné také zakoupit i tzv. dětskou kosmetiku. Velmi oblíbenými jsou aktuálně hračky s motivem Ledového království či Prasátko Peppa.

3. Hračky pro miminka

Hraček pro miminka je na čínských e-shopech nepřeberné množství. Ovšem u takových hraček je velmi důležité dbát na to, aby byly opravdu nezávadné a splňovaly veškerá kritéria. Je možné vybírat z hraček do vody, různých chrastítek, kousátek, dek na hraní, skládaček a mnoho dalších. V nabídce jsou jak plastové hračky, tak i dřevěné.

4. Profesní hračky

V této kategorii hraček lze nalézt veškeré profese, na které si děti chtějí hrát. Ať už je to vaření, obchod, doktor, hasič či jen úklidové pomůcky. Nabídka je velmi široká a na výběr je z různých doplňků až po celé sady či velké kuchyňky nebo pracovní stoly s nářadím.

5. Hračky pro kluky

Hračky pro kluky skrývají mnoho kategorií, jako jsou různá auta, akční a komiksové figurky, stavebnice, nářadí a různé zbraně. Hračky lze filtrovat dle různých materiálů, věku či značky daných hraček. K dispozici jsou i různé plyšové hračky pro kluky nebo hračky, které jsou z animovaných pohádek. Čínské e-shopy nabízí nepřeberné množství hraček, jak je zmíněno a uvedeno výše. U výběru je vždy nutné dívat se na hodnocení určitého produktu a také na hodnocení prodejce. U každé hračky jsou také k dispozici i reálné fotografie od zákazníků, kteří již daný produkt zakoupili.

Publikováno: 18. 02. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová