S párou se to lépe čistí!

Páru si nejen maminky oblíbily pro její vysoké čisticí schopnosti, ale i pro dezinfekční účinky a šetrnost ke všem členům rodiny. Protože v podstatě uklízíte čistou vodou, nesvírají vás žádná oblaka chemických pachů a čištění je tiché. Obejdete se bez rukavic a když na to přijde, nebudete potřebovat ani žádné domácí oblečení. Moderní pomocníci byli totiž vytvořeni tak, aby kontakt s nečistotami byl téměř nulový. A bonusem je příjemné překvapení, jak jde i zažraná špína dolů lehce a bez drhnutí. Pára jde totiž do hloubky.


Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné d esky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.


Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Chcete vědět více? Podívejte se na www.karcher.cz

Publikováno: 12. 04. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová