Multifunkční prostředky pro ekologickou domácnost

Mysleli jste si, že musíte mít nespočet čisticích prostředků, aby byla vaše domácnost voňavá a krásně čistá? S eko drogerií si můžete užít minimalistický úklid bez zbytečného zatížení vašeho rozpočtu. Navíc uděláte dobrou věc pro životní prostředí.

Ekologický čistič na povrchy

Eko drogerie na čištění domácích povrchů může být opravdu multifunkční. Správně vybraný přírodní čistič si poradí se znečištěním kuchyňské linky, koberců nebo látkové sedačky. Účinně odmastí, odstraní i zažranou špínu a zároveň je šetrný k vašemu zdraví. Multifunkční ekologické čističe jsou opravdu vítanými společníky každé domácnosti. Vyčistíte jimi skvrny po jakékoli nehodě vašich dětí, po dobře rozjetém večírku i špinavou digestoř. Přírodní síla eko drogerie vás opravdu velmi mile překvapí. Mnohé eko čističe jsou navíc znovu plnitelné, takže jejich používáním snížíte výskyt plastového odpadu. Mezi dobře fungující univerzální pomocníky pro úklid patří třeba Pomerančový intenzivní čistič (zn. Sonett), Univerzální čisticí prostředek s vůní Grapefruit (zn. Eco Clean) nebo znovu plnitelný Univerzální čisticí sprej do domácnosti (zn. Equa Care).

Puer od Tierra Verde – prací prášek, bělidlo na prádlo i univerzální pomocník

Česká značka Tierra Verde je výrobce ekologicky šetrné bio drogerie. V nabídce firmy najdete vše, co potřebujete pro dobře šlapající ekologickou domácnost. Bio čističe, eko prací prostředky na bázi mýdlových ořechů, žlučové mýdlo (nebo to olivové bez živočišných přísad), ale také přírodní osvěžovače vzduchu. Máte-li rádi multifunkční řešení pro čištění čehokoli, sáhněte po jejich prostředku Puer - bělicí prášek a odstraňovač skvrn. Je vhodný pro praní bílého i barevného prádla. To ale není vše! Můžete jej používat také jako ekologický čistič třeba na WC, dřezy, odpady, umyvadla a sprchy. Hravě si poradí se všemi možnými druhy skvrn, vypere mastnotu, hlínu či víno. Je prostě ideálním řešením pro zero waste domácnosti.

Puer si doma vždy najde uplatnění. Jeho nákupu nebudete litovat.

Čisté hračky i celá domácnost

Všechny maminky malých dětí ví, jak je důležité nejen budovat imunitu svého potomka, ale také kdy už je potřeba vyčistit jeho oblíbené hračky. Eko drogerie je ideálním společníkem všech žen, v jejichž domácnosti se pohybují děti. Multifunkční Čisticí prostředek na dětské povrchy / hračky zn. Attitude poskytuje maminkám vše potřebné k tomu, aby udržely čistotu domácnosti i s malými nezbedy. Můžete jím bez obav desinfikovat hračky, dětskou jídelní židličku a všechny další povrchy, s kterými se setkávají děti i dospělí. Vyniká nejen perfektní čistící silou, ale je také hypoalergenní a vyrobený z čistě rostlinných přísad.

Eko drogerie na mytí zeleniny i nádobí

Nebaví vás synteticky převoněné konvenční prostředky na mytí nádobí? A chtěli byste něco, co můžete využít i jinak? „Zelená“ drogerie nezklame ani v tomto případě, stačí si jen vybrat ten správný prostředek. S čistě přírodním gelem na nádobí zn. Equa Care se zbavíte nejen nečistot na porcelánu po babičce, ale můžete s ním bez obav umýt také zeleninu nebo ovoce pro jakoukoli návštěvu. Složení všech výrobků Equa Care je příznivé pro velké i malé, snese jej i ta nejcitlivější pokožka.

Výrobky Equa Care nejsou jen skvěle funkční, ale také stylové.

Nechcete-li obchodech hledat a nosit plnou náruč všech možných přípravků, využijte pohodlného nákupu z domova třeba v e-shopu s přírodní kosmetikou, eko drogerií a zdravými potravinami NuSpring.cz. Seznámíte se tam se všemi možnými výrobky, které nejen zaujmou svou účinností, ale také šetrností k životnímu prostředí.

Publikováno: 12. 06. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová