Svatební veselice? Musí na ni být zábava. Jak na to?

Když je svatební veselí neveselé, nevěstí to nic dobrého. Na svatební oslavě musí být zábava v plném proudu od začátku až do konce – jinak hrozí, že se hosté vytratí mnohem ještě před setměním. Pokud si marně lámete hlavu nad tím, jaký program zvolit, máme pro vás dobrou zprávu. Možností, jak na svatbě zajistit skvělou zábavu, je víc než dost. Prozradíme vám několik tipů, které zaručeně fungují!

Najměte si svatebního DJ

DJ na svatbě nesmí chybět. Postará se o dokonalou atmosféru, protože vždy citlivě odhadne, jaký šlágr zahrát. Zároveň se zhostí role moderátora a udrží hosty v dobré náladě. A samozřejmě by se našly i další důvody, proč si ho najmout – například jistota kvalitní a dostatečně hlasité hudební reprodukce.

Vystoupení se psy

Chlupaté čtyřnohé kamarády máme rádi všichni. Tak proč si je pozvat na svatbu? Vystoupení profesionálů zvedne ze židle snad úplně každého. Disciplíny jako dogdancing nebo dogfreesbee jsou neuvěřitelně zábavné a dobře se na ně kouká. Vystoupení se psy pobaví děti i dospělé!

Degustace rumů

Na svatbě by nemělo chybět něco ostřejšího, ale co když se netrefíte do vkusu hostů? Nabídněte jim degustaci kvalitních rumů – garantujeme vám, že právě tato část programu absolutně rozbije ledy a rozproudí zábavu na plné obrátky.

Fotokoutek

Existuje snad někdo, kdo nepodlehl kouzlu selfíček? Fotíme se všude a za každé situace. Během svatebního veselí proto přijde vhod fotokoutek, který umožňuje tvorbu originálních snímků a jejich okamžitý tisk přímo na místě. A co dál? Možností, jak zabavit hosty na svatbě, je celá řada. Koukněte se na nabídku těch nejlepších na webu zabava-nasvatbu.cz a vyberte si podle svých preferencí. Najdete v ní bubenickou show, body zorbing, ale třeba i autodráhy a spoustu dalších aktivit.

Publikováno: 14. 07. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová