Návod, jak pracovat na mateřské či rodičovské dovolené

Množství maminek si neustále klade tuto otázku. Dá se skloubit práce a péče o děti? Ačkoli to zní nereálné, dá se to. Pokud máte vlastní blog nebo účet na Instagramu nebo Facebooku. Pište a publikujte PR články dle zadání inzerentů. Pokud jste žena a jste na mateřské dovolené, nezoufejte. Můžete psát reklamní články a vydělat nějakou tu korunu navíc. Psát reklamní, placené články neboli psát PR články můžete i z pohodlí vašeho domova? Nebo takové štěstí nemáte? Nevadí, jsme tu proto, abychom vám pomohli. Vaším prvořadým úkolem je vytvoření navštěvovaného webu nebo účtu na sociální síti. To znamená, že v momentě, kdy potřebujete pracovat, oslovte manžela, tchyni, sousedku, kamarádku či jiných blízkých lidí, kteří by vám na pár hodin uhlídaly dítě. Psaní článků budete provádět pouze pár hodin, to by jim nemělo zkřížit jejich vlastní plány. Psaní PR článků na mateřské má výhody, které řešit nemusíte:
  • Nemůžete na jednu smlouvu pracovat a současně z ní i pobírat dávky.
  • V případě, že si práci chcete udržet, pracujte v jiné firmě, než v jaké pracujete do nástupu na mateřskou dovolenou. Co se týče vašeho původního zaměstnání, nemusíte podávat výpověď.
  • Nový pracovní poměr uzavřete ať už na dobu neurčitou, určitou, na dohodu nebo na plnou smlouvu. Se zaměstnavatelem se můžete dohodnout, v které dny a hodiny budete pracovat.

Kde hledat zakázky/práci, když chcete dělat z domu?

Jednou z možností, jak si přivydělat či regulérně vydělávat na mateřské nebo rodičovské dovolené, je tvorba obsahu na weby a psaní PR článků jako výdělek. Pokud si rozumíte se slovy a ráda píšete, možná vás chytí copywriting. Anebo jsou vám bližší sociální sítě? V obou případech najdete atraktivní zakázky na online platformě https://pryard.com/cs/, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma a začít psát a publikovat PR články na Vašich blozích a ústech na sociálních sítích