Krosny pro dětský outdoor

Máte malé děti, které byste s sebou rádi vzali na výlet a zvolený terén není pro kočárek vhodný? Nezoufejte na mysli. Doba, kdy měly matky s batolaty distanc k outdoorovým aktivitám, je naštěstí pryč. Obrovskou službu jim poskytne nosící krosna. Jistě jste už slyšeli o nosících šátcích a ergonomických nosítkách. Dětská krosna je ale z jiného soudku. Je jako stvořená pro výlety, horské túry a turistiku. Krosna poskytne dítěti optimální pohodlí, je vzdušná, dítě ani rodič se v ní nepotí a dítě má potřebný rozhled po okolí, aby si cestu a její okolí náležitě užilo.

Proč krosna?

Krosna na nošení dětí nabízí velkorysý prostor pro rodiče i pro dítě, má obvykle integrovanou pláštěnku i ochrannou stříšku proti sluníčku. Není ale vhodná pro nesedící děti, protože má odlišné ergonomické vlastnosti než nosítko nebo šátek. Lidově řečeno není dost dobře možné neomezeně regulovat těžiště, proto je krosna určena jen dětem, které už mají zpevněnou páteř a udrží rovnováhu. Pokud váháte, zda krosnu pořídit, není nutné ihned investovat peníze do její koupě. Díky prodejně a půjčovně ZkusNositko si ji můžete nejprve vyzkoušet a za lidový peníz půjčit. Ceny půjčovného začínají od 250 Kč na víkend. Na čtrnáctidenní dovolenou ji můžete získat za symbolických 700 korun.

Muži krosnu milují

Oproti šátku krosnu milují i tatínci, kteří se nestydí své potomky nosit na zádech a v krosně si připadají více mužsky a chlapácky. Krosna s dítětem na zádech tak splní i psychologický efekt, který je ve všech směrech pozitivní. Do krosny i nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny. ZkusNositko.cz K Hádku 1576/12 Praha-Dubeč 107 00 Tel: 777 534 728 Email: info@zkusnositko.cz https://www.zkusnositko.cz/

Publikováno: 17. 08. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová