Byty k pronájmu Praha: jak si nejlépe pronajmout nový byt v Malešicích?

Rádi byste bydleli podle svého, jenže  hypotéka na pořízení bytu se zdá nedosažitelná? Řešení mohou přinášet byty k pronájmu Praha, kterých najdeme na trhu opravdu velké množství. Dnes se podíváme například na nemovitosti v Malešicích a okolí. Co na nás čeká a jak vlastně zařídit vlastní pronájem se dozvíte v tomto článku.

Zařizovat vlastní bydlení se může zdát jako poměrně komplikovaná operace. Všechno to hledání, prohlídky, smlouvy a hlavně stěhování. Často se říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat a není to daleko od pravdy. Ale nemusíte mít obavy, s trochu příprav vše hravě zvládnete. Nejdůležitější je zvážit aktuální situaci. Stěhování samotné bude vždy představovat určitou finanční a časové náklady. Budete potřebovat zhruba tři měsíční nájmy dopředu, abyste vše úspěšně vyřídili. Bez této důležité části nebude mít plán příliš velký úspěch.

Máte připravené peníze? Můžeme se pustit do hledání bytu!

Tato pražská čtvrť se nachází na katastrálním území Prahy 10 i Prahy 9. Jako svůj domov si jí vybralo více než deset tisíc lidí a najdeme zde oblasti s panelovými domy, rodinnými domky i klasické novostavby v moderním provedení. Malešice mají velmi rychlé napojení na pražskou jižní spojku, která nás může zavést až na druhou stranu Prahy. Pro neřidiče se zde nabízí několik zastávek MHD a blízko je vlakové nádraží Hostivař.

Všichni příznivci výhodného nakupování rozhodně ocení místní outlet centrum s názvem Fashion Arena. To patří mezi první obchodní zóny tohoto typu v Praze a láká návštěvníky na levnější oblečení předních světových značek, jako jsou Nike, Lacoste nebo Adidas. Součástí centra jsou i stánky s občerstvením nebo rozsáhlé parkoviště. Pokud byste zatoužili po klasickém obchodním domě, můžete vyrazit do nedalekého obchodního centra Europark. To si pro své návštěvníky připravilo velký hypermarket a nachází se zde řada potřebných obchodů a služeb. Mezi ty patří například:

  • Lékárna.
  • Pošta.
  • Parfumerie.
  • Optika.
  • Pobočky bank.
  • Napojení na sousední hobbymarket.

A jak působí Malešice na vás? Napište nám komentář, jestli byste zde chtěli bydlet!

Publikováno: 30. 11. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová