Budete brzy maminkou? Uspořádejte baby shower! Ale co to vlastně je?

Už se vám to s kulatým bříškem krátí? Už odpočítáváte dny, kdy dítě vyjde na svět? Ještě dříve, než se tak stane, uspořádejte dárkovou akci jménem baby shower. Dárková akce jménem baby shower je v současné době velice oblíbená, doputovala k nám ze Spojených států a při ní se oslavuje to, že se z ženy stává matka. A samozřejmě se nezapomíná na oslavu dítěte, které zanedlouho přijde na svět. Samozřejmě je možné pojat baby shower jako akci po narození dítěte. V každé zemi se koná baby shower v trochu jiném termínu. Ať už se ale koná akce kdykoli, její hlavní účel je stále stejný, a sice oslavuje se přechod na matku a oslavuje se dítě, které je očekávaného nebo zrovna narozené.

Akce, na kterou se chodí s dary

Ať už si baby shower zorganizují budoucí (nebo novopečené) maminky nebo jim akci zorganizují jejich kamarádky, nikdy se na akci nechodí bez dárků. Novopečené nebo budoucí maminky jsou během akce obdarovány dárky, které se jim mohou během mateřství hodit. Většinou se jedná o velice praktické dárky, jako jsou třeba plenky, respektive plenkové dorty, nebo dudlíky, dečky či kojenecké lahve. Jelikož se baby shower stává v současné době velice oblíbenou akcí, obchodníci se rozhodli začít prodávat dárkové koše pro miminka nebo dárkové sety.

Krásným dárkem je i sada na otisk nožiček a ručiček

Pokud se vás kamarádky zeptají, jaký dárek byste si přáli, co třeba zmínit sadu na otisky nožiček a ručiček? Jedná se o krásný dárek, který oceníte. Děti rostou jako z vody a díky sadě na otisk nožiček a ručiček si můžete zaznamenávat, jak dítě rostlo a jak se jeho nožky a ruce vyvíjely s postupem času. Ať už ale dostanete dárek jakýkoli, určitě si baby shower užijete. Jedná se o čistě dámskou záležitost, na kterou pánové mají vstup zakázán. Pozvěte proto jen své nejbližší kamarádky, s nimiž je vám dobře a s nimiž chcete oslavit to, že se stáváte maminkou.

Publikováno: 02. 10. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Jarmila Svobodová