Soukromá mateřská škola nabízí zápis během celého roku

Přáli byste si pro své dítě místo, kde se zakládá na individuálním přístupu a kde vzdělávací program pomáhal tvořit pan profesor Matějček? Soukromá mateřská škola letos slaví 25 let od svého založení a stále je rodinným prostředím pro kreativní a všeobecný rozvoj našich nejmenších.

Tradice a dětský smích

Soukromá mateřská škola byla založena jako první v naší zemi – a od té doby jí prošla celá řada spokojených dětí. Rodinná atmosféra zde přispívá ke spokojenosti a rozvoji dětské osobnosti, a atraktivní program ve školce i mimo ni zajišťuje možnost nového poznávání světa v dětském kolektivu. Ke školce kromě rozlehlé zahrady patří i jízdárna, plavání a tenis. Několikrát ročně se jezdí mimo Prahu – v létě k moři, v zimě na hory. Děti zde prožívají spokojené dny.

Vysoce hodnocený program a bezpečné prostředí

Hodnocení programu školky vyplývá jako nejlepší v rámci České republiky. Školka je také pravidelně kontrolována Českou školní inspekcí a zapadá do sítě MŠMT. Samozřejmostí je kvalifikovaný pedagogický personál a tým zahrnující také zdravotníky a logopedy. Děti mají možnost se rozvíjet v aktivitách ve školce i mimo ni. A to vše v bezpečném prostředí, které je bedlivě kontrolováno a pravidelně se kontroluje v rámci České školní inspekce, hygieny i hasičů. Školka dbá na správné vybavení.

Spokojené děti jsou ta nejlepší vizitka

V soukromé školce s pětadvacetiletou tradicí zažívají děti své první úspěchy v poznávání života v kolektivu. Rodinné prostředí mateřské školy dovoluje podporovat jejich osobitost a jejich talenty. Ve školce mají dostatek prostoru pro hry, poznávání i odpočinek. Zápis do soukromé mateřské školy probíhá v průběhu celého roku. Proto se i vy můžete kdykoliv informovat o případných volných místech pro vaše dítě.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová