Vánoce jsou za dveřmi, zahrajte si koledy na kytaru i doma

Nejen u rádia a počítače, nejen u televize. Strávit vánoční svátky můžete i v kruhu rodinném při světle svíčky nebo hraní na kytaru, které patří k podobně romantickým zážitkům. Zvládnete něco zahrát sami? Pokud ne, nic se neděje, protože žádný učený z nebe nespadl, a i naprostý začátečník může dělat zajímavé pokroky v relativně krátkém čase. Tajemstvím úspěchu je dobrý učitel, v dnešní době online kurzů nemusíte nikam docházet a na kytaru přijde čas, když si večer najdete trochu volna po práci.

Nebojte, vánoční hity na kytaru se naučíte snadno

Rozveselí ducha, ať už je posluchačem dítě nebo dospělý. Koledy na kytaru nabídnou pestrý svět. V něm na vás čekají hitovky devatenáctého a první poloviny dvacátého století, stejně jako píseň Purpura v původním podání Jiřího Suchého, která je poněkud novějšího data vydání. Využijte proto online zpěvník a potají trénujte, podobně jako Michal Tučný tajně cvičil. Brzy se budete moci blýsknout nově nabytým uměním, nezapomeňte, že vánoční svátky se už blíží mílovými kroky… Dětská kytara je zajímavým koníčkem, který vyčnívá v době mobilů, tabletů a PC her hodně vysoko jako ukázka tradice, co je věčně živá. Začátky přitom nejsou složité a pokrokem se mohou pyšnit už předškoláci. Byla by proto škoda nevést je směrem, kterým se dá jít celý život a neustále objevovat něco nového. Život přeci není jenom o online světě, ale i rozvíjení různých dovedností. Vždyť v antických časech se každý musel učit na hudební nástroj, že?

Kde se na kytaru  naučit? Jde to i online!

Pokud se o Vánocích chcete učit hezkým věcem, je škola kytary ideálním kandidátem pro zasněžené chvilky. Příjemná atmosféra s tóny vánočních koled, ale třeba i jiné písně, které se budou líbit všem, kdo s vámi tráví čas na přelomu roku. Nenechejte si ujít příležitost jít do školy, která se vám plně přizpůsobí a předloží novou látku online, bez stydlivých začátků a povinné docházky každou středu večer.

Publikováno: 08. 12. 2020 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Jarmila Svobodová